• english
 • Zakupowa niedziela dla wszystkich

  26 stycznia jest nie tylko niedzielą handlową, lecz również dniem pełnym niespodzianek dla całej rodziny! Zapraszamy w godz. 10.00–21.00.

  To ostatni dzwonek, żeby upolować perełki z zimowych kolekcji w zachwycających cenach, bo wyprzedaże wkrótce dobiegną końca! U nas z pewnością znajdziesz wymarzone okazje – do dyspozycji masz aż 300 sklepów.

  Ostatni weekend stycznia w Silesia City Center to również czas zimowych atrakcji dla małych i dużych: w bajkowej Fabryce Czekolady i na lodowisku.

  Warto spędzić niedzielę z bliskimi w Silesia City Center i korzystać ze wszystkich miejscowych atrakcji. Największy wybór ulubionych marek i niepowtarzalna atmosfera panują tutaj cały czas.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ