• english
 • Obraz

  Aplikacja Mobilna

  Przeglądaj ofertę, odkrywaj najnowsze promocje, sprawdzaj repertuar Cinema City – wszystko o Silesia City Center znajdziesz w Twoim smartfonie!

  Pobierz aplikację na system android w Google Play lub system iOS w AppStore.
  Obraz

  Nawigacja

  Nie wiesz, którędy dojść do wybranego sklepu? Aplikacja określi Twoje położenie w Centrum Handlowym, wyznaczy trasę i bezbłędnie doprowadzi Cię w wybrane miejsce.
  Obraz

  Mój Parking

  Z nową aplikacją mobilną Silesia City Center już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, jak odnaleźć samochód na zatłoczonym parkingu. Wystarczy, że zaznaczysz miejsce zaparkowania w Twoim smartfonie, a po zakupach aplikacja sama wskaże Ci drogę do auta.
  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ