• english
 • Przed nami pyszna zabawa i cukiernicze eksperymenty!

  Czekolada to smakołyk kochany przez wszystkich! Teraz w Silesia City Center najmłodsi będą mogli odkryć tajniki jej powstawania. W naszej Fabryce Czekolady do dyspozycji małych odkrywców będą słodkie materiały i i akcesoria niezbędne do wykonania własnych, unikatowych pralinek.

  Kreatywne maluchy będą mogły także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Dodatkowo w weekend 25-26 stycznia przewidzieliśmy wyjątkową niespodziankę: czekoladową fontannę! Czy jest pyszniejszy sposób na spędzenie tegorocznych ferii?

  Zapraszamy dzieci między 20 a 26 stycznia od 12.00 do 18.00 do Silesia City Center!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ