• english
 • Karta podarunkowa – niezwykły prezent

  Karta podarunkowa Silesia City Center to idealny pomysł na wyjątkowy upominek. Dzięki niej osoba obdarowana ma możliwość samodzielnego wyboru wymarzonego prezentu w ponad 300 sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum.

  Można ją kupić w Punkcie Informacyjnym na Placu Śląskim oraz przez internet. Kupując kartę podarunkową, płacisz tylko kwotę jej zasilenia – od 30 zł do 1000 zł, bez dodatkowych opłat. Kartę można kupić płacąc gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

  Jak to działa?

  Karta podarunkowa jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid. Jest aktywna w ciągu 30 minut od jednorazowego doładowania. Umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy we wszystkich sklepach akceptujących płatność MasterCard na terenie Silesia City Center. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty zakupu lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.

  Karta podarunkowa Silesia City Center nie jest realizowana w:

  Totalizator Sportowy Poczta Polska, placówki bankowe, kantory.

  Jak sprawdzić stan środków?

  Aby sprawdzić stan środków na karcie podarunkowej wystarczy:

  - Zgłosić się do Punktu Informacyjnego znajdującego się na Placu Śląskim,

  - Zadzwonić na numer biura obsługi klienta tel. +48 12 251 82 11, +48 22 490 69 23,

  - Zeskanować smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie karty.


  LINKI:

  - Kup Kartę Podarunkową on-line - LINK

  - Sprawdź stan konta- LINK

  - Aktywuj kartę - LINK

  - Regulamin programu - LINK

  UWAGA! Zakup kart przez Internet - Wysyłka

  Przy wybraniu opcji „Wysyłka” wydawca kart podarunkowych - EML Payments Europe Ltd. wysyła karty za pośrednictwem swojego biura w Irlandii. W zależności od sposobu płatności czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 3 tygodni. Zalecamy skorzystanie z opcji Click&Collect. Dzięki temu na maila otrzymają Państwo specjalny kod, a karty będą gotowe do odbioru w Punkcie Informacji (Plac Śląski) w Silesia City Center po zaksięgowaniu płatności na koncie operatora (najczęściej w następny dzień roboczy).