Obraz

CENTRUM HANDLOWE NUMER 1

Należymy do najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, dysponując jednocześnie największą powierzchnią handlową na Śląsku. Na 86 tys. m² mieści się 310 sklepów. W 2011 r. dobudowaliśmy kolejne 20 tys. m² z 60 nowymi salonami. Odwiedza nas 12 milionów osób rocznie.
Obraz

SUKCES

Zostaliśmy uznani przez Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych za galerię nr 1 pod względem doboru oferty – oznacza to, że w Silesia City Center znajdziemy najlepszy w Polsce zestaw sklepów, punktów usługowych, restauracji i miejsc, w których możemy się dobrze bawić.
Obraz

NAJLEPSZA OFERTA

Idealnie dobrany zestaw najemców to gwarancja naszego sukcesu. W Silesia City Center znajdziemy marki luksusowe, popularne „sieciówki”, punkty usługowe, Bajkowy Labirynt dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie.Fani filmowych przygód odnajdą się w Cinema City – jednym z największych kin na Śląsku.
 • REGULAMIN CENTRUM
 • Obraz

  Nagrody i wyróżnienia

  Swoją pozycję Silesia City Center potwierdziła licznymi nagrodami. Zwyciężyliśmy m.in. w takich konkursach, jak:
  • ranking Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych w kategorii tenant-mix
  • Silver Solal Awards 2011 w kategorii wielkie otwarcia, renowacja i rozbudowa za organizację otwarcia nowej części centrum z udziałem Paris Hilton
  • Silver Solal Award 2010 w kategorii Public Relations,
  • Silver Award w konkursie MAXI Awards 2009 w kategorii „Alternatywne źródła dochodów”.