Wszystkie jesteśmy siostrami!

Nowa kapsuła Letter To My Sister od TATUUM

Kiedy ostatni raz uśmiechnęłaś się do innej kobiety? Powiedziałaś coś miłego, doceniłaś? Czy Twoje przyjaciółki wiedzą, jak ważne są dla Ciebie? Letter To My Sister to nowa kolekcja TATUUM, która hołduje sile kobiecych relacji. I nie bez przyczyny jej premiera ma miejsce 8 marca.

POZNAJ KAPSUŁĘ LETTER TO MY SISTER

To hołd ku kobiecej różnorodności. Celebruje piękno indywidualności i siłę płynącą z wzajemnego wsparcia. Inspiruje kobiety do poczucia jedności i celebrowania siebie nawzajem – nie tylko od święta.

MOJA I TWOJA INDYWIDUALNOŚĆ

Obecne w kolekcji sylwetki to przekrój kolorów i fasonów, dających swobodę modowego wyrażania siebie. Ponadczasowe i eleganckie sukienki czy garnitury – idealne, aby celebrować nie tylko kobiecość, ale także ważne okazje czy przyjęcia. Kapsuła otwiera sezon wiosenno-letnich okazji to tego, aby wyeksponować swoją indywidualność. Mnogość modeli pozwoli na stworzenie doskonałych stylizacji. Bogata kolorystyka zachwyci każdą kobietę szukającą nietuzinkowych rozwiązań by czuć się zjawiskowo przy każdej okazji.

FASONY, KTÓRE NIEGDY NIE WYJDĄ Z MODY

Kapsułowość kolekcji Letter To My Sister sprawia, że łączenie poszczególnych elementów jest proste i zawsze świetnie dopasowane. Obok ponadczasowych garniturów, możemy znaleźć koszule w limonkowym kolorze, bluzki ozdobione szampańskimi cekinami oraz zwiewne i przy tym eleganckie spódnice.

W kolekcji na specjalne okazje nie może zabraknąć sukienek, o fasonach pasujących na każdą sylwetkę, w kolorach, które zachwycają. Warto też wspomnieć o akcesoriach, które zawsze stanowią kropkę nad modowym i. W kapsule Letter To My Sister są piękne kwiatowe broszki, kolczyki i naszyjniki idealnie komponujące się ze wszystkimi modelami kolekcji.

Siostro, znasz mnie lepiej niż ktokolwiek. Znasz nawet wszystkie moje słabości, a mimo to wciąż mnie lubisz. Zastanawiam się, jak to w ogóle możliwe…

Szukaj w

Tatuum

POZIOM 0
Telefon
32 60 50 492

udostępnij