Przebojowe Trolle podbijają kino

Świąteczny sezon w kinie Cinema City zapowiada się niezwykle ekscytująco! Weekend rozpoczyna „RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ”: od piątku do niedzieli (1-3 grudnia) Cinema City zaprasza na

wyjątkowy seans, który przenosi w świat muzycznych talentów, poprzez muzykę, sztukę i inspiracje. Premierowo zobaczymy również: „Trolle 3”, kontynuację przygód ulubionych, kolorowych stworków oraz „Uśmiech losu”, poruszający serca widzów film o nadziei, miłości i odwadze. Przedpremierowo Cinema City pokaże propozycję dla najmłodszych kinomanów „Kicia Kocia pod choinkę”. W wybranych kinach pojawi się także premierowo „Koliber”.

 

Animacja „Trolle 3”

Szaleni bohaterowie znanej serii powracają do kin. Ich przygody nadal budzą emocje: tym razem, po wielu perturbacjach Poppy i Branch są wreszcie oficjalną parą. Wychodzi jednak na jaw, że Branch ma za sobą tajemniczą przeszłość. Dawno temu wraz z braćmi należał do ulubionego boysbandu Poppy - BroZone. Zespół rozpadł się, a jego członkowie już dawno nie utrzymują ze sobą kontaktu. Ale gdy jeden z braci zostaje porwany przez parę nikczemnych złoczyńców, Branch i Poppy wyruszają na pomoc. Chcą ponownie zjednoczyć rodzinę i uratować Floyda. O tym, co mu naprawdę grozi przekonają się widzowie w salach kinowych.

 

„Uśmiech losu” jest historią fotografa ze Śląska, przybywającego na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że w testamencie otrzymał kamienny szałas oraz kawałek pola. Rozczarowany spadkiem Andrzej chce się go jak najszybciej pozbyć i wrócić do kraju, co utrudnia konieczność odpracowania odziedziczonego również długu. Plan i decyzje, które dotychczas wydawały się oczywiste, komplikują się, kiedy Andrzej poznaje Lenę. To, co wydarzy się wkrótce, zmieni jego spojrzenie na świat i zmusi do zadania pytania – co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze? 

 

W wybranych kinach Cinema City pokazany zostanie „Koliber”, piękna historia rozpoczynająca się w skąpanej słońcem Toskanii lat 70. Błogie wakacje rodziny Carrerów upływają w rytmie muzyki The Beatles, na morskich kąpielach i wystawnych kolacjach. Wszystko się zmienia, gdy najstarszy syn poznaje piękną dziewczynę, która na zawsze zagości w jego sercu, zmieniając losy całej rodziny. Stajemy się świadkami pełnego emocji trójkąta miłosnego między chłopakiem a dwiema kobietami. Oczami bohatera śledzimy dzieje rodziny na tle rzymskich uliczek, śródziemnomorskich klifów i paryskich alejek. To epicka podróż poprzez czas, przestrzeń i porywy serca mężczyzny, którego koleje losu stają się żywą kroniką florenckiego rodu na tle 50 lat włoskiej historii.

 

Muzyczny weekend w Cinema City z Beyoncé od 1 do 3 grudnia

 

„RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ” pokazuje pełną trasę koncertową, od jej powstania, przez otwarcie w Sztokholmie, aż po finał w Kansas City. Opowiada o intencjach i marzeniach Beyoncé, podkreśla jej ciężką pracę oraz zaangażowanie w każdy najmniejszy detal produkcji. Przyjęta z uznaniem trasa koncertowa Beyoncé stała się przestrzenią wolności i wspólnej radości dla blisko 3 milionów fanów na całym świecie.

 

Nadchodzące premiery są idealną okazją do spędzenia Mikołajek w kinie albo podarowania seansu bliskim pod choinkę. Karta podarunkowa Cinema City jest idealnym prezentem dla miłośników kina, dającym dostęp do szerokiego wyboru filmów i niezapomnianych chwil, teraz ważna jest aż 12 miesięcy od daty zakupu. Szczegóły na https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/karta-podarunkowa

 

Pełny repertuar filmów i wydarzeń na stronie www.cinema-city.pl .

Szukaj w

Cinema City

POZIOM 1
Telefon
32 49 39 555

udostępnij