Roztańczony Dzień Dziecka w Silesia City Center

Już w sobotę 3 czerwca od godziny 12.00 do 18.00 Egurrola Dance Studio i Silesia City Center zapraszają na Roztańczony Dzień Dziecka - najbardziej roztańczone wydarzenie w Katowicach, na którym królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia.

Na scenie w Silesia City Center wystąpią setki tancerzy ze szkoły Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. hip hopie, tańcu jazzowym i tańcu nowoczesnym. Przed publicznością wystąpią m.in.  3-latki, dla których ten występ będzie debiutem scenicznym i pełne dziecięcej radości prezentacje 4-5-latków. Starsi tancerze wystąpią w takich stylach jak: taniec jazzowy i nowoczesny. 

Będziemy podziwiać również fantastyczne pokazy specjalne w wykonaniu tancerek zespołu Fire Kids – aktualnych podwójnych mistrzów Polski federacji IDO oraz WADF w kategorii formacje disco dance dzieci!

Występy tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola – choreograf, juror i założyciel Egurrola Dance Studio. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie.

W czasie Roztańczonego Dnia Dziecka nie zabraknie licznych atrakcji i niespodzianek dla osób, którzy razem z nami będą celebrować 5. urodziny szkoły Egurrola Dance Studio!

Roztańczony Dzień Dziecka to nie tylko pokazy tańca, ale też mnóstwo atrakcji dla publiczności. Jedną z nich będą otwarte warsztaty z hip hopu i tańca nowoczesnego – w czasie ich trwania każdy chętny, będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu, a być może także odnaleźć nową pasję.  

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Szukaj w

Egurrola Dance Studio

POZIOM 1
Telefon
601 532 532

udostępnij