Taniec, pasja, emocje – Agustin Egurrola zaprasza na turniej tańca Egurrola Challenge

 

 

Już 8 lutego odbędzie się wyjątkowy turniej tańca z udziałem tancerzy szkoły Egurrola Dance Studio. Przez cały dzień na scenie w katowickim Silesia City Center będą oni prezentować swoje umiejętności i dzielić się z publicznością taneczną pasją. Ich zmagania obserwować będzie m.in. założyciel szkoły, Agustin Egurrola.

Kolejna edycja Egurrola Challenge to okazja do tego, by zobaczyć, ile radości daje taniec oraz jak wiele energii można z niego zaczerpnąć. Na scenie w Silesia City Center pojawią się zarówno doświadczeni tancerze, jak i stawiające swoje pierwsze taneczne kroki 3-latki. Kursanci szkoły tańca  Egurrola Dance Studio zawalczą o miano najlepszych w kategoriach solowych i grupowych, a najlepsi z nich zostaną nagrodzeni medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. W ich wykonaniu będziemy mogli podziwiać najbardziej widowiskowe style taneczne, takie jak hip hop, taniec jazzowy czy nowoczesny. Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności.

Tancerzy dopingować będzie Agustin Egurrola. Założyciel szkół Egurrola Dance Studio, choreograf i tancerz nie tylko będzie obserwować poszczególne konkurencje, ale także nagrodzi ich zwycięzców.

- Przed nami Egurrola Challenge w Katowicach. Mimo tego, że to już kolejny turniej tańca                      w Silesia City Center, nie ma mowy o rutynie. Za każdym razem jestem niezwykle podekscytowany i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jakie postępy zrobili tancerze Egurrola Dance Studio w ciągu minionego semestru – mówi Agustin Egurrola.  Największą radość i satysfakcję sprawia mi jednak obserwowanie uśmiechu na ich twarzach po zakończonym występie oraz radość ze zwycięstwa. – dodaje.

Zachęcamy do kibicowania zawodnikom i podziwiania pokazów specjalnych. Zapowiada się fantastyczne widowisko, więc musicie być tam z nami!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com


2.02.2020 r.

Silesia City Center, ul. Chorzowska 107

 

Wstęp wolny!

Więcej informacji na www.egurrola.com

Szukaj w

Egurrola Dance Studio

POZIOM 1
Telefon
601 532 532

udostępnij