• english
 • MANGO - SPRZEDAWCA

  MANGO PRESTIŻOWA HISZPAŃSKA FIRMA ODZIEŻOWA ZATRUDNI PRACOWNIKÓW

  Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżowej, reprezentowaną w ponad 105 krajach na całym świecie. Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni i w ciągłym rozwoju. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz się rozwijać - to na pewno jesteś osobą, której poszukujemy! Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnąć nasz cel: BYĆ OBECNYM NA WSZYSTKICH RYNKACH ŚWIATA.

  Dla naszego sklepu w Silesii w KATOWICACH poszukujemy pracowników na stanowisko:

  SPRZEDAWCA

  Entuzjazm, dynamizm i komunikatywność to Twoje mocne strony? Znasz się na branży odzieżowej, umiesz pomóc i doradzić klientom? Chcesz dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam w realizacji zamierzonych celów?

  Z duża kulturą osobistą i nastawieniem na pomoc innym zajmiesz się obsługą klientów. Doradzisz i poinformujesz mając na celu satysfakcję klienta. Weźmiesz również udział w promocji dobrego wizerunku sklepu.

  CO OFERUJEMY?

  - Natychmiastowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  - Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
  - Rozwój zawodowy i personalny
  - Szkolenia dla nowych pracowników
  - Możliwość awansu w bardzo dynamicznej, międzynarodowej firmie
  - Zniżki na zakupy w Mango
  - Opiekę medyczną
  - Umowę o pracę oraz prowizję od sprzedaży
  - 13 pensje

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!

  Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji wraz z CV drogą mailową: tda01152.manager@mango.com
  (ref. Sprzedawca)

  udostępnij

  Mango

  POZIOM 0
  Telefon
  32 60 50 790
  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ