• english
 • Jedyne, czego potrzebujesz na wiosnę, to Silesia City Center!

  Czas na odmianę!

  Silesia w tym sezonie ma dla ciebie – jak zwykle – najnowsze kolekcje topowych marek. Przyjdź na zakupy, daj się ponieść emocjom i zaszalej w kolorach i krojach na wiosnę. 

  Już dzisiaj wyraź swoją kreatywność i zaskocz wszystkich nowymi stylizacjami. Wszystko, czego potrzebujesz tej wiosny, znajdziesz w Silesia City Center. Tutaj zakupy zawsze są udane! 

  Baw się świetnie i wyglądaj oszałamiająco. Jak zawsze w Silesii.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ