• english
 • Czas na narty! Skompletuj sprzęt narciarski marek premium!

  Sezon zimowy w pełni, czas wyruszyć na stok! Dobierz sprzęt narciarski i techniczną odzież do swoich preferencji. Sprawdź panujące warunki atmosferyczne i skompletuj zestaw, który najlepiej sprawdzi się w trakcie szusowania. Zadbaj o akcesoria i niezbędne dodatki, które dopełniają stylizację. Nie wiesz, na co postawić w tym sezonie? Sprawdź jakie produkty powinieneś zabrać ze sobą na zimowy wyjazd!

   

  Czytaj więcej na sportofino.com/czas-na-narty i sprawdź najszerszą ofertę narciarską w Polsce – online na sportofino.com lub w jednym z salonów stacjonarnych. 

   

  Szukaj w

  Sportofino

  POZIOM 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ