• english
 • Silesia City Center otwarta dla Ciebie codziennie!

  Poranna kawa w kawiarni, spotkanie z przyjaciółmi na lunchu, odprężający masaż po południu czy wieczorny seans w kinie – Silesia City Center jest dobra na każdą porę dnia. Pamiętajcie, że otwieramy dla Was nasze drzwi w każdą niedzielę. 

   

  W związku z wejściem w życie od 1 marca 2018 roku ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta wszystkie sklepy Silesia City Center będą czynne w następujące niedziele:

  24 II; 31 III; 14, 28 IV; 26 V; 30 VI; 28 VII; 25 VIII; 29 IX; 27 X; 4, 24 XI;  8, 15, 22, 29 XII.

  Zapraszamy na zakupy!

   

  Natomiast w pozostałe niedziele w Silesia City Center będą otwarte tylko wybrane kawiarnie oraz lokale gastronomiczne, usługowe i inne:

   

  Dokładna lista sklepów dostępna jest w Punkcie Informacji Silesia City Center oraz na stronie www.silesiacitycenter.com.pl.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ