• english
 • INTIMISSIMI FW2021 COLLECTION

  W hołdzie dla sztuki

  Kolekcja jesień/zima 20/21 inspirowana jest włoskim savoir-faire i artystycznymi ekspresjami, dzięki którym Włochy stały się kolebką zachodniej kultury na świecie m.in. w dziedzinie tańca, malarstwa, muzyki i teatru. Koronki, czyli usposobienie delikatności, w połączeniu z innymi włóknami takimi jak: bawełna, modal i kaszmir będą grać główną rolę w tej kolekcji.

   

  Romantyczny, harmonijny i delikatny styl, niemal jak ze snów, typowy dla świata tańca, stał się inspiracją do pierwszej części kolekcji Intimissimi.

  Ultralekki kaszmir z modalem, który jest bardzo wygodną i niezwykle dynamiczną tkaniną, należy do kluczowych włókien tego motywu. Wiele modeli idealnie przylega do ciała, podkreślając dyskretnie sylwetkę. Zestawy z tej rodziny charakteryzują się tymi właśnie cechami, są to zarówno kamelowe bra topy w kontrastujące szare prążki, jak i inspirowane męskimi ubraniami majtki z wysokim stanem. Całość dopełnia romantyczna linia z szarej koronki oraz elegancka i wyrafinowana seria łącząca satynę z koronką w kolorze talku.

   

  Świat bielizny otwiera się na naturę, a ubrania stają się prawdziwymi dziełami sztuki do noszenia na co dzień. Akcenty  kwiatowe i zwierzęce oraz militarne motywy pojawiąją się na tiulowej koronce, nawiązując do malarstwa plenerowego.

  Lamparci print jest obecny na kompletach bawełnianej bielizny, a także jako detal w koronkowych zestawach, co czyni ją wyjątkową i oryginalną. Podobnie jak odważny motyw militarny, który jest obecny w bawełnianej kolekcji bielizny i odzieży.

   

  Muzyka jest tym rodzajem sztuki, który przede wszystkim wzbudza nieoczekiwane doznania i przywołuje wspomnienia związane z konkretnym momentem dzięki danej melodii. Muzyka folkowa, pop – gatunki bardzo proste, prawdziwe i szczere, dzięki czemu wyrażają swoje tradycje i korzenie, co było inspiracją dla rodziny w tej kolekcji.

   

  Poszczególne elementy propozycji, dzięki obecności koronek i zawsze modnych nadruków, łączą w sobie klasyczne, tradycyjne elementy takie jak żakardowa podszewka i wielobarwna koronka z efektem lureksu, przypominają stylistykę rodem z lat 80.

   

  Uwielbiając sztukę, nie można zapomnieć o teatrze – jednej z najbardziej spektakularnych, przekonujących i ekspresyjnych dziedzin. Sztuka teatralna to czyste emocjie, patos i zdolność do przekazywania tych emocji.

  Zmysłowe i ultrakobiece modele inspirowane są tą dziedziną, dzięki czemu w kolekcji mamy produkty niemal sceniczne, które pokochają nonaszalanckie kobiety. W duchu inspiracji wyrafinowaną stylistyką à la femme fatale z lekkim twistem, zestawy  te zawierają wysokiej jakości dodatki z bardziej klasycznymi elementami jak delikatna koronka i eleganckie, prześwitujące fragmenty.

   

  Szukaj w

  Intimissimi

  POZIOM 0
  Telefon
  608 085 706

  udostępnij