• english
 • Druga para szkieł za 1 zł, tylko w Gafas!

  W salonie Gafas, przy zakupie dwóch par okularów korekcyjnych, drugą parę szkieł dla Ciebie lub kogoś bliskiego otrzymasz za złotówkę!

  Rusza nowa promocja – kupując dwie pary okularów korekcyjnych, za jedną parę szkieł okularów zapłacisz tylko złotówkę (dotyczy tylko wybranych pakietów szkieł okularowych – szczegóły u sprzedawcy w salonie). Druga para okularów dla tych, którzy noszą je na co dzień może okazać się bardzo przydatna, ale z promocji mogą skorzystać też dwie osoby! Warto więc wybrać się na wspólne zakupy.

  Promocja obowiązuje od 1.06.2020 r. do 31.07.2020 r. w salonie Gafas i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły oferty u sprzedawcy w salonie.

  Szukaj w

  Gafas / Twoje Soczewki

  POZIOM 0
  Telefon
  501 496 118

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ