• english
 • Przedłużenie terminu ważności kart podarunkowych

  Drodzy Klienci!

  Jeśli termin ważności Waszej karty podarunkowej upłynął w okresie pomiędzy 13.03.2020 r. a 4.05.2020 r lub mija w najbliższych dniach (do 31.05.2020 r.) – nie martwcie się :) Dzwoniąc pod numer 022 490 69 23  czy też wysyłając wiadomość na adres karta@emlpayments.com możecie bezpłatnie przedłużyć ważność karty o miesiąc i już wkrótce wybrać się na udane i bezpieczne zakupy do Silesia City Center. Przypominamy, że stan środków na karcie podarunkowej możecie sprawdzić:

  ·         na stronie internetowej https://silesiacitycenter.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo,

  ·         dzwoniąc pod numer biura obsługi klienta 022 490 69 23.

   

  Jednocześnie zachęcamy do zakupu kart podarunkowych Silesia City Center w Punkcie Informacyjnym na Placu Śląskim. Pozdrawiamy!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ