• english
 • SWATCHX007 – NOWA KOLEKCJA 007 TRIBUTE

  Nadszedł czas, aby poznać efekty tajnej misji Swatch! Z okazji premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie ‘Nie czas umierać’ szwajcarski producent zegarków przygotował wyjątkową kolekcję inspirowaną filmami o agencie 007.

   

  Oryginalne plakaty filmowe oraz tytuły filmów ‘Dr.No’ (1962), ‘W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości’ (1969), ‘Moonraker’ (1979), ‘Licencja na zabijanie’ (1989), ‘Świat to za mało’ (1999) i ‘Casino Royale’ (2006) posłużyły jako inspiracja dla sześciu niezwykłych modeli, które pomogą Ci chociaż trochę poczuć się jak agent 007.

   

  Więcej informacji w salonie Swatch. Zapraszamy!

   

   

  Szukaj w

  Swatch

  POZIOM 0
  Telefon
  32 605 02 79

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ