• english
 • WIOSNA/LATO 2020

  kapsuła #girlfromforest

  Wiosna/lato 2020 marki Celebrity to eteryczna kolekcja inspirowana zapachami wiosny, kwitnącymi kwiatami i szumem poruszanych wiatrem drzew.
  Magia lasu…

  Fuzja mody i fotografii analogowej w nowatorskim ujęciu.
  Połączenie romantycznej i minimalistycznej fotografii artystycznej z prostymi, ascetycznymi konstrukcjami. Surowe i nowoczesne formy stały się doskonałym tłem dla monochromatycznych, sensualnych fotografii.
  Kadry zdjęć z motywami drzew oraz kwiatów w interpretacji projektanta marki.
  W kolekcji znajdziemy modele z printami opracowanymi ze zdjęć analogowych autorstwa by_kashu.
  „Pachnące latem”szpilki, kwiatowe decoltè, białe i czarne kozaki oraz plecione ręcznie botki i slip-on.
  Gładkie oraz biało-czarne modele sneakersów w graficzne wzory, na perfumowanych miękkich spodach zestawiane są z shopperami z motywem gałęzi drzew, tworząc niepowtarzalne sety.
  W kolekcji dominują szlachetne odmiany skór zamszowych i delikatnych napp.
  W modelach wykorzystano białą licową
  podszewkę oraz akcesoria w postaci drukowanych szarf.
  Propozycja na wiosnę i lato to pełen wachlarz modeli od szpilek, poprzez botki i kozaki, aż do casualowych sneakersów i dopełniających całość akcesoriów.

   

  Modele kapsuły #girlfromforest dostępne są w butikach stacjonarnych marki oraz online.
  www.ecelebrity.eu

  Szukaj w

  Celebrity

  POZIOM 0
  Telefon
  +48 571 244 812

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ