• english
 • Walentynki z PAWO!

  Idealne prezenty w ekstra cenie na Walentynki i nie tylko! -65% na WSZYSTKIE koszule, krawaty i muchy! Nasi Doradcy Wizerunku z przyjemnością pomogą w wyborze i na życzenie pięknie zapakują. Dodatkowo sprawdź nowe produkty w promocji SALE! Teraz -70% na WSZYSTKIE kurtki, płaszcze i swetry!

  Zapraszamy również na zakupy on-line - www.sklep.pawo.pl Oferta ważna do 16 lutego lub wyczerpania zapasów, nie dotyczy kolekcji outletowej i PAWOkids.

  Szukaj w

  PAWO

  POZIOM 0
  Telefon
  724541619

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ