• english
 • Zakochani w Silesii – walentynkowy fotokonkurs

  Podzielcie się swoją miłością! Zróbcie sobie zdjęcie na tle naszej walentynkowej instalacji świetlnej i zagrajcie o fantastyczne nagrody!

  Odwiedźcie nasze centrum handlowe 11–16 lutego i zróbcie sobie fotkę w pobliżu walentynkowej iluminacji znajdującej się na placu Śląskim w Silesia City Center. Następnie umieśćcie zdjęcie pod postem konkursowym na naszym fanpage’u. Najciekawsze kadry nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami.

   

  Szczegóły konkursu na facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice

  oraz w regulaminie.

   

  Czekamy na Wasze walentynkowe zdjęcia!

   

   

  Partnerzy akcji:

  Bierhalle

  Hana Sushi

  Jeff’s

  Pizza Hut

  Sztolnia

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ