• english
 • Zakochani w Silesii

  Ten dzień będzie należał do „Zakochanych w Silesii” – jeśli pogoda pozwoli nasze lodowisko rozgrzeje walentynkowa dyskoteka retro z licznymi atrakcjami. Komunikaty dotyczące eventu będą na bieżąco publkowane naszym fanpage'u .

  Ponadto na zakochanych w Silesii czeka jeszcze jedna atrakcja – świetlna instalacja na Placu Śląskim – dzięki której walentynkowe zdjęcia będą naprawdę magiczne.

  Zapraszamy!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ