• english
 • Semilac rozszerza kolekcję swojej innowacyjnej hybrydy 5w1!

  Nowe kolory innowacyjnej hybrydy Semilac 5w1 są już dostępne! Produkt 5w1 jest jednocześnie: bazą, kolorem, topem, daje możliwość nadbudowy paznokcia oraz przedłużenia płytki paznokcia do 1 cm.

  Nowe odcienie to: 804 Glitter Soft Beige czyli cielisty beż z delikatnymi złotymi drobinkami. 805 Glitter Dirty Nude Rose czyli ciemny beż doprawiony różowym tonem z dodatkiem delikatnych, wielokolorowych drobinek. 806 Glitter Delicate Pink czyli jasny pudrowy róż z dodatkiem srebrnych drobinek. 809 Tender Pink czyli rozbielony, delikatny róż. 810 czyli beżowy odcień ciepłej wanilii.

  Szukaj w

  SEMILAC

  POZIOM 0
  Telefon
  790 525 131

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ