• english
 • Bransoletka od Casio VINTAGE

  Marka Casio VINTAGE przygotowała specjalną niespodziankę dla wszystkich fanów kultowych zegarków! Tylko w salonach Time Trend do każdego zegarka Vintage od 200 PLN otrzymasz specjalną, limitowaną, ręcznie wyplataną bransoletkę przyjaźni.

  Bransoletka, wykonana przez markę She&He sprawdzi się idealnie na damskim i męskim nadgarstku Jest to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby bądź super dodatek do codziennych stylizacji w stylu Vintage. Ozdoba jest stylowym dopełnieniem zegarka i wspomnieniem najpiękniejszych chwil rodem z lat 90., kiedy była popularnym symbolem przyjaźni.

  Bransoletek szukajcie w sklepach stacjonarnych Time Trend oraz online na timetrend.pl. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

  Oferta ważna: od 21.10 do wyczerpania zapasów

  Szukaj w

  Time Trend

  POZIOM 0
  Telefon
  32 605 03 64

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ