• english
 • Zwierzęce wzory w kolekcji Solar F/W 2019/20

  Zwierzęce printy niezmiennie utrzymują swoją pozycję wśród światowych trendów. Tej jesieni polska marka Solar jeszcze mocniej akcentuje ich obecność. Cętki czy skóra węża pojawiają się zarówno w naturalnym wydaniu jak i w nietypowych odsłonach kolorystycznych. Podkreśl swoją osobowość z nową kolekcją Solar!

  Zwierzęcy print to doskonała propozycja dla odważnych kobiet. W kolekcji Solar pojawia się zarówno w klasycznej wersji, jak i nowoczesnej o intensywniejszych kolorach. To ubrania z pazurem, które nadadzą nuty drapieżności i z pewnością przyciągną spojrzenia. Oprócz wzorów marka zadbała także o różnorodność krojów, które wyrażą charakter oraz wyeksponują kobiece atuty. Miłośniczki subtelnych akcentów z pewnością odnajdą coś dla siebie w akcesoriach inspirowanych zwierzęcym światem. Uwagę przykuwają owady pojawiające się w formie niebanalnych broszek. Ciekawym elementem minimalistycznej stylizacji może okazać się torebka w oryginalnej gamie kolorystycznej, czy ciepły szali-komin, który otuli w chłodniejsze dni.

  Szukaj w

  Solar

  POZIOM 0
  Telefon
  32 605 01 39

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ