• english
 • Czas na eksperymenty!

  Jak działają zmysły? Czym jest Koło Maxwella? Jak powstaje prąd? Na te i inne arcyciekawe pytania i zagadki znajdziecie odpowiedź podczas wystawy interaktywnej „Silesia Eksperymenty”, na którą zapraszamy od 2 do 7 września w godz. 10.00–21.00.

  W czterech strefach tematycznych: zmysłów, doświadczeń fizycznych, elektryczności i doświadczeń empirycznych będziecie mogli eksperymentować jak prawdziwi naukowcy, a przy tym wspaniale się bawić!
  Na wszystkich odwiedzających czekają: głuchy telefon, skrzynie zmysłów, gry zręcznościowe, elektryczny labirynt, łowienie rybek XXL i mnóstwo innych atrakcji.
  A w sobotę (7 września) odbędzie się specjalna akcja dedykowana dzieciom. Maluchy najbardziej zaangażowane w zabawy będą miały szansę wygrać gry edukacyjne.

  Do wspólnego eksperymentowania zapraszamy całe rodziny – tu z pewnością nikt się nie będzie nudzić!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ