• english
 • Okulary Wyprzedaż do 70% w Gafas!

  Letnia wyprzedaż okularów w salonie Gafas i na www.gafas.pl.

  Skorzystaj z letnich rabatów nawet do -70% na okulary przeciwsłoneczne największych światowych marek: Ray-Ban®, Icon, Turro, DKNY, Dolce&Gabbana, Persol, Oakley, Vogue, Armani Exchange i innych.

  Wybierz idealne oprawy korekcyjne, teraz w wyjątkowej ofercie z rabatami do -70%.

  Umów się także na badanie wzroku za jedyne 9 zł. Poznaj szczegóły oferty.

  Wyprzedaż na okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne trwa od 27 czerwca do 31 sierpnia 2019. Obowiązuje w salonie Gafas i na www.gafas.pl.

  Rabaty nie łączą się. Szczegóły u sprzedawcy w salonie Gafas i w regulaminie dostępnym u organizatora.

  Szukaj w

  Gafas / Twoje Soczewki

  POZIOM 0
  Telefon
  501 496 118

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ