• english
 • Praca pełna stylu

  Z uwagą śledzisz trendy, a w Twojej głowie co rusz mnożą się pomysły na kolejną świetną stylizację? Nie przegap szansy na pracę marzeń! Silesia City Center szuka stylisty/stylistki.

  Jeśli lubisz modę, pracę z ludźmi i masz rewelacyjne wyczucie stylu, to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy!

  Dziel się swoją pasją do mody z innymi w miejscu, które lubisz!

  • Wyślij swoje zgłoszenie – zawierające dane osobowe i krótki opis doświadczenia zawodowego – do 21 lipca za pomocą aplikacji stylista-scc.pl. Do zgłoszenia dołącz portfolio.
  • Nasze jury wybierze kilkoro najlepszych kandydatów i kandydatek do następnego etapu.
  • Wybrane osoby zostaną poproszone o wykonanie zadania rekrutacyjnego, a następnie zaproszone na indywidualne spotkanie z jury w Silesia City Center.

  Jeśli to właśnie Ty najlepiej spełnisz oczekiwania naszego jury, będziesz doradzać w kwestiach wizerunku naszym klientom i klientkom oraz pomagać im w wypracowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu, bazując na kolekcjach wiodących polskich i zagranicznych marek obecnych w Silesia City Center.

  Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś!


  Pełny regulamin rekrutacji na stanowisko stylisty/stylistki jest dostępny tutaj.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ