• english
 • Turniej tańca Egurrola Challenge w Katowicach

  Już 8 czerwca w Silesii królować będą: taniec, emocje i pozytywna energia. Przez całą sobotę: od 10.00 do 21.00 na placu Śląskim!

  Pasjonuje Was taniec? Przybywajcie do Silesia City Center na rywalizację pełnych zapału tancerzy z Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale, nagrody i puchary.

  Na scenie wystąpi ponad 1000 młodych tancerek i tancerzy już od 3. roku życia, by zaprezentować się w tak widowiskowych stylach jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. Nie zabraknie pokazów solo, duetów, mini formacji i grup: dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych.

  Na imprezie pojawi się oczywiście założyciel szkoły, Agustin Egurrola – będzie można z nim porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcie i otrzymać autograf!

  Przygotowaliśmy także mnóstwo niespodzianek dla zgromadzonej publiczności, w tym liczne atrakcje dla dzieci!

  Do zobaczenia!

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ