• english
 • Silesia Look, czyli street fashion na pasażach Silesia City Center

  Wiosną moda wychodzi na ulice i aleje… również te w Silesia City Center! Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznej akcji street fashion – Silesia Look.

  W wybraną sobotę miesiąca będziemy szukać klientów, którzy potrafią bawić się modą i prezentują niebanalny styl. Zaprosimy ich do udziału w streetowej sesji na pasażach Silesia City Center. Ich zdjęcia zostaną zamieszczone na facebookowym profilu naszego Centrum, gdzie fani wybiorą dwie osoby, które otrzymają karty podarunkowe o wartości 500 złotych. Laureata drugiej nagrody – „Silesia Look” – wybierze jury Silesia City Center i również nagrodzi kartą podarunkową o wartości 500 złotych.

  Start: 18 Maja.

  Przyjdź do Silesii i pokaż swój Silesia Look!                                                                                                                                                                   

  Regulamin akcji

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ