• english
 • Nowe kolekcje marek golfowych w S’portofino

  Które sportowe ubrania są najbardziej funkcjonalne, stylowe i uniwersalne? Zdecydowanie - golfowe. Charakteryzuje je nie tylko wysmakowana estetyka doskonale nawiązująca do najświeższych trendów, ale także zaawansowana technologia gwarantująca niebywały komfort noszenia zarówno na greenie, jak i na co dzień.

  Wystarczy wspomnieć tegoroczną kolekcję prestiżowej marki Chervo, którą przepełnia letnia świeżość i moc najmodniejszych rozwiązań stylistycznych ze sprawdzoną elegancją w tle. Marka stawia na mocne, wyraziste kolory - smaczną malinę, soczysty szafir, głęboki błękit kontrastujące z klasyczną bielą i gustowną żółcią. Wśród printów wyróżniają się niezwykle wyrafinowane interpretacje logotypu Chervo, elegancka, drobna krata oraz moc wiosennych i letnich kwiatów nawiązujących stylistycznie do kultury japońskiej. Wszystko to zamknięte jest w idealnie dopracowanych krojach.

  Poza wykwintną stylistyką, najnowsze kolekcje marek golfowych wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością, którą docenią nie tylko miłośniczki i miłośnicy tego sportu, ale także wszystkie osoby poszukujące komfortu na co dzień. Dzięki klasycznym, eleganckim rozwiązaniom odzież golfowa sprawdzi się nawet w biurze!

  Najnowsze propozycje Chervo i innych marek golfowych dostępne są w S’portofino.

  Szukaj w

  Sportofino

  POZIOM 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ