• english
 • Wystawa Grand Press Photo 2018 w Katowicach

  Polska i świat w obiektywie – blisko 250 zdjęć prasowych, które trzeba zobaczyć!

  4 kwietnia w Silesia City Center w Katowicach zostanie otwarta pokonkursowa wystawa Grand Press Photo 2018. 

  To nie lada gratka dla miłośników fotografii, tym bardziej że na wystawie będzie można zobaczyć także prace fotoreporterów z Katowic: zdjęcie Adama Jędrysika – nominowane w kategorii wydarzenia – oraz fotoreportaż Rafała Klimkiewicza – nominowany w kategorii kultura i rozrywka.

  Na wystawę najlepszych zdjęć prasowych 2017 roku zapraszają organizatorzy konkursu: magazyn „Press” i Fundacja Grand Press oraz partner wystawy miejskiej – Silesia City Center.

  Jesteśmy zaszczyceni, że to w przestrzeni Silesii zagości tak prestiżowa wystawa. Prace można oglądać bezpłatnie do 23 kwietnia.

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

  Mecenas Grand Press Photo 2018: Nikon.

  Partnerzy konkursu i wystaw: Sanofi, Provident Polska, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz Inicjatywa Nasza Niepodległa.

  Partnerzy wystaw: Drukarnia Andrus i thyssenkrupp Materials Poland S.A.

   

  Partnerem wystawy miejskiej jest Silesia City Center.

  Patroni medialni: „Dziennik Zachodni″, Naszemiasto.pl, telewizja TVS, radio Silesia.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ