• english
 • Kup kartę podarunkową SCC z bonusem!

  Między 1 a 6 kwietnia przyjdź do Silesii i kup kartę podarunkową z premiowym zasileniem!

  Między 1 a 6 kwietnia przyjdź do Silesii i kup kartę podarunkową z premiowym zasileniem*!

  10% więcej doładowania – tyle zyska każdy, kto w tych dniach zakupi kartę podarunkową do wykorzystania w salonach na terenie naszego centrum. Promocyjne doładowanie to okazja, by szaleństwo zakupów rozpocząć z dodatkowymi środkami na koncie i wyjść z Silesii z jeszcze większym uśmiechem. 

  Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest nabycie karty podarunkowej za co najmniej 100 zł – każdy taki zakup będzie premiowany bonusowym doładowaniem odpowiadającym 10% wartości karty.

  Karty podarunkowe będzie można kupić w Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym na placu Śląskim – w Punkcie Informacji.

  10% więcej doładowania to 100% więcej satysfakcji z udanych zakupów! 

  * Do wyczerpania limitu promocyjnych zasileń.

  Regulamin akcji - tutaj

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ