• english
 • DIVERSE - SPRZEDAWCA

  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

   

  SPRZEDAWCA

   

  Co możesz zyskać dołączając do nas?

  - Pracę w młodym, sympatycznym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na rynku

  - Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem nagród

  - Upusty na odzież marki Diverse

  - Elastyczny czas pracy

   

  Jeżeli:

   

  • Jesteś otwarty na ludzi

  • Interesujesz sie modą

  • Podobają Ci się nowe ciuchy

  • Szukasz pracy i chcesz się rozwijać zawodowo

   

  Od kandydatów oczekujemy:

   

  • Doświadczenia w pracy z klientem w sieciach detalicznych (mile widziane) • Otwartości na kontakt z klientem

  • Odpowiedzialności oraz umiejętności organizacji pracy

  • Szybkości w działaniu

  • Dyspozycyjności (gotowości do pracy w weekendy)

   

  Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem:

   

  „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

   

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ETOS S.A. ul. Bysewska 23, 80-298 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji lub do dnia odwołania zgody a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

  udostępnij

  Diverse

  144 0
  Telefon
  585000698
  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ