• english
 • #CzasToWyrazic

  Czas,  najpiękniejsze co możesz podarować ukochanej osobie. Wyraź swoje uczucia i  wybierz idealny na tą okazję zegarek. W miesiącu zakochanych podpowiadamy romantyczne motywy kwiatowe, pudrowe kolory i błyskotki dla niej oraz klasyczny design i precyzyjne wykonanie dla niego.

   

  Mamy dla Was również słodką niespodziankę. W dniach 11-16.02 do każdego zakupionego zegarka o wartoúci pow. 250 zł otrzymasz w prezencie eleganckie pralinki***, które będa idealnym dopełnieniem podarunku walentynkowego.

   

  Razem z nami wybierz zegarki, którymi  będziecie odmierzać wspólne chwile

  Team Time Trend

   

  *Ilość pralinek ograniczona.

  **Promocja ważna od 11 do 16.02.2019r. lub do wyczerpania zapasów.

  ***Promocja ważna tylko w salonach stacjonarnych. 

  Szukaj w

  Time Trend

  199 0
  Telefon
  32 605 03 64

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ