• english
  • Lodowisko w Silesia City Center

    Tej zimy rozgrzewamy się na lodowisku!

    Na miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy na Placu Słonecznym od 1 grudnia czeka ogromna tafla, z której każdy amator zimowego sportu może bezpłatnie skorzystać. Tych, którzy stawiają pierwsze kroki na łyżwach wspomogą pingwinki. Na miejscu można wypożyczyć niezbędny sprzęt.

    Dzieci w wieku od 4 do 14 lat zapraszamy na bezpłatne zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej prowadzone przez Uczniowski Klub Łyżwiarrski SPIN Katowice. Bezpłatne lekcje odbywają się w w grupie 15-osobowej.

    Zapisy do szkółki łyżwiarskiej są prowadzone na facebookowym profilu naszego Centrum – zachęcamy do obserwowania! 

     

    Lodowisko będzie czynne od 1 grudnia do 28 lutego w godzinach:

     

    Od poniedziałku do czwartku: 12:00-21:00 

    Piątek: 12:00-22:00

    Sobota i niedziela: 10:00-21:00

     

     

     

    udostępnij

    Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
    Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ