• english
 • Salon S’portofino w Katowicach otwarty w nowej lokalizacji!

  Salon S’portofino w Katowicach otwarty w nowej lokalizacji!

   

  Wnętrza salonu  S’portofino   Silecia City Center w Katowicach od 7 listopada czekają na miłośników najnowszych trendów modowych i technologicznych. Na klientów czekają wyjątkowe prezenty. 

   

  Salon S’portofino w Silesia City Center został ponownie otwarty po remoncie i zmianie lokalizacji. Nowoczesne wnętrze zaprasza w swoje progi miłośników mody i sportu, a także entuzjastów nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Salon został przeniesiony do nowej lokalizacji – znajduje się w tej samej alei co dotychczas, jednak naprzeciw salonu Van Graff.

   

  Powierzchnię wypełniono najnowszymi kolekcjami marek premium.  Wnętrze salonu zostało utrzymane w stonowanych barwach, stanowiących idealne tło dla zróżnicowanego asortymentu. Nowe możliwości ekspozycyjne pozwoliły bardzo dobrze wyeksponować marki debiutujące w ofercie S’portofino w tym sezonie, niejednokrotnie niedostępne w żadnych innych miejscach w Polsce.

   

  W nowej przestrzeni postawiono przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nad ladą umiejscowiono duży ekran multimedialny, wprowadzający za pomocą video odpowiedni nastrój wizualny, spójny z ofertą aktualnie prezentowaną w salonie. We wnętrzu znalazł się także ekran dotykowy. Umożliwia on klientom zapoznanie się z pełną ofertą multibrandu, sprawdzenie wyglądu danego produktu na modelu, zamówienie produktów do salonu bez potrzeby przedpłaty czy realizację zamówienia internetowego z dostawą do domu. 

   

  W salonie przygotowano strefę przymiarek oraz strefę lifestyle, które pozwalają klientom zaznać chwili spokoju i w ciszy podjąć decyzje zakupowe. Nowe wnętrze zostało zaprojektowane przez poznańską Pracownię Projektową Sucharski, w zgodzie z najnowszymi trendami i udogodnieniami. 

   

  W zimowej ofercie S’portofino znajdują się między innymi narciarskie kolekcje Descente, Bogner Sportalm, Toni Sailer, Fusalp, Moon Boot czy modowe kolekcje Aeronautica Militare, Deha czy Montelliana. Nie brakuje także niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które w tym sezonie dostępne są w S’portofino po raz pierwszy. Luksusowe, zimowe kolekcje narciarskie oraz apres-ski czekają na miłośników zimowych aktywności.

   

   Świętuj otwarcie razem z nami! 

  Szukaj w

  Sportofino

  120 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ