• english
 • Nowa kolekcja EA7 w salonie S’portofino

  Giorgio Armani to jedno z najpopularniejszych nazwisk w świecie mody. Dzięki jego ogromnemu doświadczeniu, talentowi i wyczuciu stylu ubrania EA7 są nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo komfortowe i stylowe.

   

  W najnowszej kolekcji odzieży znajdziemy minimalistyczne t-shirty z logo marki, lekkie, pikowane kurtki chroniące przed chłodem, sportowe bluzy i spodnie z mocno wyeksponowanym logo oraz wiele więcej projektów w sportowym stylu. Nie zabraknie także modnych printów nawiązujących do stylistyki moro, które pojawiają się w całej linii. 

   

  Sprawdź kolekcję i zrób zakupy -  stacjonarnie lub online na https://sportofino.com

  Szukaj w

  Sportofino

  153 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ