• english
 • MID SEASON SALE – jesienne kolekcje w niższych cenach

  Uzupełnij swoją garderobę jesiennymi nowościami. Idealną okazją do zakupów w najlepszym stylu jest akcja promocyjna S’portofino – MID SEASON SALE. W dniach 05-08.10.2018 nowe kolekcje wybranych marek można kupić o 20 % taniej! Podczas zakupów wystarczy podać kod rabatowy SALE20.

  Wykorzystaj tę okazję, by wypełnić szafę modnymi i wygodnymi ubraniami, które będą idealnymi towarzyszami podczas jesiennej aury. Akcją objęte są nowe kolekcje marek Aeronautica Militare, Deha, EA7, Moschino, Love Moschino oraz Moschino Underwear. Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Dokonaj zakupów tak, jak lubisz najbardziej – stacjonarnie lub online na https://sportofino.com/.

   

  Szukaj w

  Sportofino

  120 0
  Telefon
  (32) 721 21 21

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ