• english
 • Mercedes-Benz Show – ikony motoryzacji w Silesia City Center

  To będzie niezwykła sentymentalna podróż do przeszłości, w której auto było czymś znacznie więcej niż środek transportu. 

  W dniach 9-28 października zapraszamy na Mercedes-Benz Show – wystawę legend motoryzacji. 20 unikalnych samochodów o astronomicznej wartości zachwyci nie tylko fanów Mercedesa! 

  Wśród modeli znajdą się między innymi: pierwszy pojazd napędzany silnikiem spalinowym, legendarny Benz Patent-Motorwagen Nummer 1, rajdowy wóz Victora Hemery’ego z 1908 roku, którego model w całej historii firmy Mercedes-Benz wyprodukowano tylko trzykrotnie czy Mercedes-Benz 500 Nürburg z 1931 roku należący do pierwszego prezydenta Czechosłowacji – Masaryka. 

  Zaprezentowane zostaną także samochody, które stały się symbolami powojennego luksusu: Mercedes-Benz 300 W186 Adenauer z 1954, Mercedes-Benz 190 SL W121 z 1956 – ukochany samochód amerykańskich gospodyń domowych oraz legenda motoryzacji, Mercedes-Benz serii 300 SL W198 Gullwing, uważany za jeden z najbardziej charyzmatycznych i kultowych modeli w całej 130-letniej historii rozwoju samochodów napędzanych benzyną.

  Ale to nie koniec motoryzacyjnych niespodzianek! Szczęśliwcy będą mogli nie tylko zobaczyć unikalne modele kultowej marki Mercedes-Benz, ale też doświadczyć przejażdżki ikoną motoryzacji, pierwszym na świecie trzykołowym pojazdem z silnikiem spalinowym i elektrycznym zapłonem – Benz Patent-Motorwagen Nummer 1. Obserwujcie uważnie nasz facebookowy profil!

  Przejażdżka takim wozem będzie prawdziwą atrakcją wystawy!

   

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ