• english
 • Nowy sezon taneczny w Egurrola Dance Studio!

  Już we wrześniu rozpoczyna się nowy sezon taneczny w Egurrola Dance Studio!

   

  Nowa oferta to mnóstwo zajęć tanecznych w różnych stylach do wyboru. Wśród których każdy, bez względu na płeć, wiek i poziom zaawansowania, z pewnością znajdzie coś dla siebie!

   

  Jedno jest pewne – tańca, energii i dobrej zabawy nie zabraknie!

   

  A dla nowych kursantów szkoły Agustin Egurrola przygotował coś specjalnego - już 9 września odbędą się bezpłatne lekcje otwarte, które pozwolą Ci poznać studio i wybrać odpowiednie zajęcia.

   

  Zapraszamy na www.egurrola.com

  Szukaj w

  Egurrola Dance Studio

  239 1
  Telefon
  www.egurrola.com

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ