• english
 • Na tropie wyprzedaży w Silesia City Center

  Letnia pogoda, letni nastrój i… letnie oferty! Zapraszamy na wyprzedaże w Silesia City Center

  Podwójna radość z zakupów przy dwukrotnie niższych cenach. Nie można przeoczyć rabatów, które do końca wakacji sięgną aż -70%. Okazje, które czekają na odkrycie w ponad 310 sklepach naszego Centrum. 

  Czy jest ktoś, kto nie lubi przecen? Wyprzedaże to najlepszy czas dla łowców pomniejszonych cen i modową rewolucję w garderobie. Warto otworzyć swoje szafy na markowe kolekcje dostępne w Silesia City Center. Upolować można nie tylko wyjątkowe fasony, ale i setki innych produktów znanych producentów. Pamiętajcie, że liczba wyprzedażowych perełek jest ograniczona! 

   

  Dla poszukiwaczy najświeższych informacji o aktualnych promocjach polecamy naszą stronę internetową oraz oficjalny profil Silesia City Center na Facebooku z zakładką Promocje i Nowe kolekcje, jak również nowoczesne infokioski zlokalizowane na poziomach 0 i +1 w naszym Centrum.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ