• english
 • Silesia Summer Park

  Wakacje w mieście będą super! Przekonacie się o tym podczas Silesia Summer Park – wydarzeniu pełnym atrakcji na Placu Słonecznym przed naszym Centrum! 

  Na czas wakacji – od 30 czerwca do 2 września – przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Pole do mini golfa o powierzchni 400 m2 składające się z kilkunastu osobnych torów z dołkami oraz przeszkodami do pokonania, tor do skimboardu do jazdy na desce po płytkiej warstwie wody, ścianka wspinaczkowa gwarantująca niezapomniane emocje i wrażenia czy mini park linowy w formie małpiego gaju dedykowany najmłodszym fanom aktywności fizycznej – kto nie skusi się na takie emocje i zastrzyk sportowej adrenaliny? 

  Atrakcjom towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami, wśród których znajdą się karty podarunkowe do naszego Centrum.

  Wszystkie atrakcje będą czynne w godzinach otwarcia Silesia City Center, tj. od soboty do czwartku 10:00-21:00, w piątki 10:00-22:00 (z wyłączeniem niedziel objętych zakazem handlu).

  Od 7 lipca w każdą sobotę wakacji najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z mini golfa i skimboardu. Na warsztaty prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center.

   

   

  To będą SUPPER wakacje w Silesia Summer Park – przekonajcie się sami!

   

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ