• english
 • Mamo, tato, zgłoście się! Opaski na rękę dla dzieci w Silesia City Center

  Silesia City Center ciągle wprowadza nowe rozwiązania podnoszące komfort zakupów, a osoby decydujące się wybrać wspólnie z dziećmi są dla nas ważną grupą docelową.


  Aktywność maluchów często przerasta możliwości dorosłych. Przysłowiowe „oczy dookoła głowy” nie mogą równać się z energią dzieci, które za cel zabawy w chowanego wybierają sobie często miejsca do tego nieprzeznaczone i nierzadko się tam gubią. Od teraz jednak dorośli i ich pociechy będą mogli bez przeszkód buszować między wieszakami. Dbając o komfort psychiczny podczas zakupów, zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów, Silesia City Center rozdaje specjalne opaski dla maluchów, na których można wpisać numer telefonu opiekuna, ułatwiając tym samym kontakt z opiekunem dziecka.


  Opaski dostępne są w Punkcie Informacyjnym przy Placu Śląskim.

  udostępnij

  Zaznacz przycisk "Tak", jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług silesiacitycenter.com.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: infopunkt@silesiacitycenter.com.pl
  Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ